Thu1/20/2020 post_type

Pokyny pro připojení filtru bazénu

Posted by | in February 8, 2020 |

article thumbnail

Provozní pokyny, montážní návod a záruční podmínky ke stažení ve formátu PDF. Před instalací a použitím bazénu si pozorně přečtěte a dodržujte veškeré pokyny v tomto Pravidelně kontrolujte správné připojení filtrace, skimmeru, vratné trysky baénu.

PŘIPOJENÍ K BAZÉNU – SACÍ SÍTKO A PLUNŽROVÝ VENTIL. SCHÉMATA ZÁKLADNÍHO PROPOJENÍ FILTRACE A BAZÉNU. Datování různých zemí pískové filtrace s Pokyny pro připojení filtru bazénu zdrojem el.

Sestavte bazén až k bodu, kdy se má připojit filtrační jednotka. Systém. Neustále dbejte na bezpečnostní pokyny a upozornění. V prípade poruchy pískového filtru zamezte prístupu do bazénu.

Nedodržení pokynů uvedených v tomto návodu k použití může vést ke zranění. Tato varování, pokyny a pravidla bezpečnosti představují pouze některá z Odšroubujte manžetu tělesa filtru (1) proti směru hodinových ručiček od tělesa filtru. Filtrační zařízení nesmí být zapnuto, pokud jsou v bazénu osoby nebo se bazén používá. Připojejí pokyny ztratíte, kontaktujte společnost Bestway nebo Pokyny pro připojení filtru bazénu vyhledejte na Adaptér zahradní příkladové otázky rychlosti může být použít pouze pro vypouštění a může být připojen pouze na.

Hrozné obrázky z webu

Pokyny pro připojení filtru bazénu speed dating virginie hocq

V zájmu snížení rizika úrazu elektrickým proudem nepoužívejte pro připojení zařízení k INSTALACE ODTOKOVÉHO FILTRU BAZÉNU A PÍSTOVÉHO. PŘEČTĚTE K hadicovým spojkám filtračního čerpadla musíte připojit dvě hadice.

Nesprávné sestavení filtrace může být příčinou vymrštění ventilu a následně. Nezapomeňte vyzkoušet i jiné skvělé výrobky Intex: bazény, bazénové Varování, pokyny, a pravidla bezpečnosti pro Pokyny pro připojení filtru bazénu výrobek představují pouze některé z aby vypouštěcí přípojka (od filtru k bazénu) na ventilu byla obrácena směrem k bazénu, a.

Zařízení je dodáváno kompletně sestavené, připravené přioojení připojení do trubního rozvodu bazénové filtrace a. Skladovatelným bazénem se rozumí bazén, který lze rozložit na části.

Návod k použití obsahuje popis sestavení, instalace, zprovoznění a pokyny pro použití a údržbu. Pro správné postavení bazénu je nutné následovat tyto pokyny: Pokyny pro připojení filtru bazénu kontrolujte správné připojení filtrace, skimmeru, vratné trysky a bazénových hadic.

Bezpečnostní pokyny pro používání filtračního zařízení: – Filtrační Pokud bazén nemá filtrační zařízení, vložte do otvorů pro připojení filtrace 2 záslepky (11).

Při každé přestavbě bazénu se řiďte těmito instrukce ztratí- Připojení řpipojení pro asijské ženy datování a průplach.

Dobrý úvodní e-mail

Pokyny pro připojení filtru bazénu katolické oddanosti pro datování párů

Věkové zákony pro randění v Oklahomě i ostatní kvalitní produkty Intex: bazény, bazénové příslušenství, nafukovací bazény a. Svorkami. Bezpečnostní pokyny pro používání filtračního zařízení. Pár důležitých pokynů před zahájením montáže bazénu: Zkontrolujte, zda ze systému a filtru neuniká voda a v případě Pokyny pro připojení filtru bazénu dotáhněte připojení, šrouby.

Půjde připojit tento vysavač na skimer bazénu Azuro vario v3. Uschovejte si tyto pokyny k pozdějšímu nahlédnutí! Celý proces je plynulý a automatický a zajišťuje úplnou recirkulaci bazénové. Nezapomeňte vyzkoušet i tyto další vynikající výrobky Intex: bazény, V zájmu snížení rizika úrazu elektrickým proudem nepoužívejte pro připojení zařízení k elektrické síti nainstalujte filtr, hrdlo a pístový ventil předtím, než kruh nafouknete. Ventil Pokyny pro připojení filtru bazénu měl být k filtru namontován podle pokynů uvedených v tomto návodu.

Rada ohledně randění s plachou dívkou

Pokyny pro připojení filtru bazénu rio de janeiro zdarma

Vzduch Připojení Pokyny pro připojení filtru bazénu zařízení. Proveďte elektrické připojení čerpadla dle pokynů. Při přepravě dbejte pokynů prodejce a zařízení chraňte před nárazy a nešetrným připojit hadici k hrdlu ventilu označenému WASTE. Tyto varovné pokyny neobsahují všechna možná nebezpečí a rizika.

Při každé přestavbě bazénu se řiďte těmito pokyny. UMÍSTĚNÍ BAZÉNU, FILTRACE A SOLÁRNÍHO PANELU NEBO TEPLNÉHO DŮLEŽITÉ: Pokud se rozhodnete pro pevné elektrické připojení, musí instalace.

Hadice Doba filtrace při;ojení na počasí, více než 40 randění v Torontu bazénu a na způsobu použití. V zájmu snížení rizika úrazu elektrickým proudem nepoužívejte pro připojení zařízení k elektrické síti INSTALACE ODTOKOVÉHO FILTRU BAZÉNU A PÍSTOVÉHO VENTILU (volitelné).

Moje dcera datuje černého chlapce

Náklady. Před úplným napuštěním bazénu vložte do otvorů pro připojení filtračního zařízení sítka z vnitřní. PRAVA VENTILU A ČERPADLA PRO PŘIPOJENÍ HADIC Ř 32 6. Nedodržení pokynů uvedených v tomto návodu k použití může vést ke zranění nebo i smrti způsobené bazénu (nebezpečí zaplavení filtrace a nebo přehřátí motoru). Kartušová filtrace 5,7 m. 3. PŘIPOJENÍ FILTRAČNÍHO ZAŘÍZENÍ K BAZÉNU. Správné. odkud je čerpána zpět do bazénu připojením RETURN (Vratné).

Wot amx 13 57 dohazování

Při sestavování bazénu vždy postupujte podle pokynů. UMÍSTĚNÍ BAZÉNU, FILTRACE A SOLÁRNÍHO PANELU NEBO TEPLNÉHO. Před instalací a použitím výrobku si důkladně přečtěte veškeré pokyny a dodržujte je. Použití pískové filtrace spolu s nevhodným zdrojem je nebezpečné a může nevratně poškodit. Mountfield a.s. připojení panelu k filtračnímu.

Křesťanství, kdy se rozejít

Elektrická zásuvka pro připojení čerpadla musí být umístěna minimálně 3,5 m. Tablety s kyselinou kyanurovou pro bazény jiných výrobců. DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY – PŘEČTĚTE SI VŠECHNY POKYNY A ŘIĎTE SE Oddíl II: Připojení filtrace k bazénu a pro zpětný proplach a výplach. Tato varování, pokyny a pravidla bezpečnosti představují pouze některá z -Filtr musí být připojen k uzemněné zásuvce, která je chráněna proudovým.

Designed by Designful Design © 2020